Proboszczowie i Wikariusze

Proboszczowie tuleccy

  • 1838 – 16.07.1887 r. ks. Tomasz Śniegowski
  • 16.07.1887 – 06.12.1925 r. ks. Piotr Łabęcki
  • 01.03.1926 - 01.05.1926 r. błogosławiony ks. Włodzimierz Laskowski
  • 01.05.1926 – 04.12.1946 r. ks. Hipolit Gałdyński
  • 04.12.1946 – 01.03.1949 r. ks. Stanisław Kaczmarek
  • 02.03.1949 – 30.06.1961 r. ks. dr Franciszek Wawrzyniak
  • 01.07.1961 – 30.06.1984 r. ks. Józef Woźniak
  • 01.07.1984 – 30.06.1997 r. ks. prał. dr Marian Piątkowski
  • 01.07.1997 – 10.02.2003 r. ks. Kazimierz Małek
  • 10.02.2003 – 02.07.2011 r. ks. Marek Matyba
  • 02.07.2011 - ks. Marian Libera


Wikariusze tuleccy

  • 1964 – 1966 ks. Jan Wolniak
  • 1966 – 1968 ks. Franciszek Bortnowski
  • 1968 – 1969 ks. Zdzisław Łuniewicz
  • 1969 – 1973 ks. Jan Rakoczy
  • 1973 – 1973 ks. Andrzej Pawłowski
  • 1973 – 1975 ks. Wojciech Wolniewicz
  • 1975 – 1976 ks. Jan Sitek
  • 1976 – 1976 ks. Henryk Różański
  • 1977 – 1979 ks. Wojciech Dolata
  • 1979 – 1982 ks. Ludwik Duda
  • 1982 – 1984 ks. Piotr Til
  • 1984 – 1986 ks. Zdzisław Błaszczyk
  • 1986 – 1987 ks. Marian Szymański
  • 1987 – 1992 ks. Jacek Dzięcielewski
  • 1992 – 1995 ks. Tomasz Tomczak
  • 1995 – 1996 ks. Krzysztof Burwiel
  • 1996 – 1997 ks. Andrzej Ziółkowski
  • 1997 – 2003 vacat
  • 2003 – 2003 ks. Sławomir Frąckowiak
  • 2004 – 2005 ks. Tomasz Nawrocki rezydent
  • 2005 – 2006 ks. Grzegorz Grobelny
  • 2006 – 2007 ks. Bartosz Nowakowski
  • 25.08.2007 - 24.08.2012 ks. Dawid Stelmach
  • 25.08.2012 - 30.06.2015 ks. Tomasz Marciniak
  • 1.07.2015 ks. Dawid Głowacz

- 2012 Parafia Narodzenia NMP w Tulcach - Polityka cookies -

Powered by Joomla 1.7 Templates