1. Odwiedziny chorych już w sobotę 27 maja od 8.00. 

2. Dzisiaj Koronka do Miłosierdzia Bożego jak w każdą niedzielę o 15.00. W czwartek Adoracja do 21.00. 

3. Dzisiaj w ramach spotkań dla małżonków i narzeczonych po Mszy o 17.00 prelekcja Elżbiety i Waldka Majków ze Swarzędza nt.  Miłość w działaniu.

4. Dzisiaj Majowa zbiórka na chodnik, którą polecam ofiarności drogich parafian. Bóg zapłać za zrozumienie i wsparcie. Niech Tulecka Pani stokrotnie wynagrodzi.

5. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe w Tulcach o 20.40. W sobotę przy źródełku!

Dodatkowe dla dzieci we wtorki i czwartki o 17.30. W innych wioskach przy figurach.

Dzieci I Komunijne wraz z najbliższą rodziną przeżywają swój biały tydzień przychodząc codziennie na Mszę o 18.00 z Majowym Nabożeństwem. Wyjazd dziękczynny-pielgrzymka w sobotę do Lubonia do sanktuarium Edmunda Bojanowskiego o 10.00 Msza św. następnie oprowadzanie i piknik.

6. Ks. Arcybiskup Metropolita Poznański napisał: Umiłowani Diecezjanie! Z radością powiadamiam was, że w czwartek 25 maja br. o godz. 1600 w Katedrze Poznańskiej udzielę 13 Diakonom święceń kapłańskich. Polecam ich modlitwom wszystkich Diecezjan, zwłaszcza proszę o nią chorych i cierpiących. Jednocześnie dziękuję za nieustanne wspieranie dzieła powołań i ofiarność na rzecz naszego Seminarium.

7. W piątek Dzień Matki. Msza św. o 18.00 w intencji wszystkich matek o opiekę Maryi i Boże błogosławieństwo oraz za zmarłe matki o nagrodę nieba.

8. W piątek początek Nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, a już w przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

9. Obraz Jezusa Miłosiernego wraz z relikwią krwi św. Jana Pawła II można zaprosić do swojego domu również poza naszą parafię po wcześniejszej rezerwacji terminu w zakrystii.    

10. Polecam prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego i Miłujcie się. Zapraszamy do sklepiku parafialnego w dzwonnicy po prezenty z naszego sanktuarium, pamiątki komunijne i ozdoby na okna na Boże Ciało, duży wybór magnesów na lodówki i wyjątkowe szklane fatimskie lampki.

11. W przyszłą niedzielę 28 maja o 7.00, wyruszy II Pielgrzymka Kobiet od Maryi w Tulcach do św. Józefa u oo. Karmelitów w Poznaniu. Do pokonania 18 km. To wyjątkowe wydarzenia adresowane jest do każdej kobiety bez względu na wiek czy stan.

- 2012 Parafia Narodzenia NMP w Tulcach - Polityka cookies -

Powered by Joomla 1.7 Templates